Grzejnik łazienkowy asymetryczny ALATUS 1500x500 680W Antracyt Struktura

1 560,00 zł
Brutto

Grzejnik łazienkowy asymetryczny - dekoracyjny

ALATUS 150/50 ANTRACYT STRUKTURA

Parametry techniczne grzejnika:

 • Wysokość (mm): 1500
 • Szerokość (mm): 500
 • Rozstaw przyłączy (mm): 50
 • Moc cieplna (W): 680
 • Głębokość (mm): 93-103
 • Podłączenie: dolne

Grzejnik uniwersalny - podłączenie PRAWE lub LEWE( można nim obracać! )

Zestaw zawiera:

 • uchwyty montażowe w kolorze
 • odpowietrznik
 • zaślepki plastikowe służące do transportu

Parametry cieplne i ciśnieniowe:

 • temperatura 75/65/20
 • ciśnienie robocze 0,6 MPa
 • ciśnienie próbne 0,90 MPa

PRODUCENT: POLSKI

GWARANCJA: 5 LAT

Ilość

Grzejnik do łazienki asymetryczny o wymiarach 1500x500mm i mocy 680W. Grzejnik ALATUS w kolorze antracyt ze strukturą posiada 5 lat gwarancji.

Dla klientów szukających niecodziennych rozwiązań powstała kolekcja grzejników łazienkowych ALATUS. Tym co od razu rzuca się w oczy to asymetryczna konstrukcja grzejników nadająca urządzeniom unikalnego i nowoczesnego charakteru. Asymetryczny kształt wykorzystujący płaskie profile poprzeczne ułożone w charakterystyczny sposób to jednak nie tylko zabieg dekoracyjny ale również funkcjonalny. Za sprawą tego rodzaju designu grzejniki łazienkowe asymetryczne ALATUS znacząco ułatwiają zawieszenie ręczników lub innych tekstyliów do suszenia. Asymetryczna konstrukcja to również znacznie większe możliwości montażowe. Grzejniki ALATUS można bowiem zamontować kolektorem zarówno po lewej jak i też prawej stronie. Dodając do tego znakomitą jakość materiałów użytych do produkcji grzejników łazienkowych otrzymujemy produkt najwyższej klasy, który będzie uświetniał wnętrze nie jednej eleganckiej łazienki. Nie można pominąć również uniwersalnej kolorystyki grzejników ALATUS - w każdej łazience będą prezentować się fantastycznie.

ALATUS grzejnik dekoracyjny do łazienki w kolorze antracyt struktura

Dlaczego warto zakupić grzejniki łazienkowe ALATUS? Na pewno ze względu na ich niebanalny, asymetryczny kształt, który sprawia, że będą one odpowiednim wyborem zarówno do małych jak i też dużych łazienek. Za wyborem modeli ALATUS przemawia również duża funkcjonalność. Bez problemu wykorzystają Państwo grzejniki jako miejsce do suszenia ręczników lub odzieży. Niezdecydowanych powinien przekonać również fakt, że grzejniki te posiadają doskonałe parametry techniczne i duża moc. Ostateczny argument za wyborem grzejników łazienkowych ALATUS to długa bo aż pięcioletnia gwarancja oraz kompleksowe wyposażenie z jakim dostarczany jest grzejnik do klienta.

Polskie grzejniki drabinkowe do łazienki z kolekcji ALATUS

Grzejniki dekoracyjne do łazienki ALATUS to produkty w całości wykonane w naszym kraju. Aby spełnić wysokie wymagania klientów Polskie grzejniki ALATUS poddawane są rygorystycznym testom jakości przez producenta. Warto nadmienić, że cały proces produkcji grzejników z kolekcji ALATUS jest w pełni zgodny z Europejskimi Normami PN-EN 422 oraz wymogami znaku towarowego CE (Certyfikat Europejski).

Grzejniki elektryczne do łazienki

Warto odnotować, że grzejniki ALATUS umożliwiają montaż grzałek elektrycznych. Dzięki temu poza sezonem grzewczym bez problemu będą mogli Państwo korzystać z grzejnika w celu zapewnienia odpowiedniej temperatury w łazience

alatus.150.antracyt
16 Przedmioty

Opis

Rozstaw przyłączy (mm):
50
Moc cieplna (W):
680
Kolor
antracyt struktura
Wymiary
1500/500
Model
ALATUS

Specyficzne kody

chat Komentarze (0)