GRZEJNIK dekoracyjny LOFT 180x45 Stalowy Szary Struktura 1110W

809,00 zł
Brutto

Grzejnik łazienkowy/pokojowy dekoracyjny - płaski

MODEL: LOFT 180/45

KOLOR: STALOWY SZARY STRUKTURA

Parametry techniczne grzejnika:

Wysokość (cm): 180
Szerokość (cm): 45
Rozstaw przyłączy (cm): 5
Moc cieplna (W): 1110
Głębokość (cm): 9,5
Podłączenie: dolne/środkowe

Zestaw zawiera:

  • uchwyty montażowe (przyspawane)
  • korek
  • odpowietrznik
  • zaślepki plastikowe, które służą do transportu

Parametry cieplne i ciśnieniowe:

  • temperatura 75/65/20
  • ciśnienie robocze 0,6 MPa
  • ciśnienie próbne 0,90 MPa

PRODUCENT: POLSKI!!!

GWARANCJA: 5 LAT!!!

Ilość

Grzejnik dekoracyjny w układzie pionowym o wymiarach 1800x450mm i mocy 1110W. Grzejnik w kolorze stalowy szary struktura. Model LOFT posiada 5 lat gwarancji.

Grzejnik LOFT został stworzony z myślą o wnętrza o surowej formie. Najlepiej sprawdza się w pomieszczeniach o charakterze industrialnym lub eklektycznym. Za sprawą pionowej formy i prostej budowy, grzejniki LOFT nadają autentycznego charakteru wnętrzom industrialnym zapewniając jednocześnie optymalną moc grzewczą, wysoką jakość oraz komfort użytkowania. Ten konkretny model grzejnika linii LOFT dostępny jest w stalowym, szarym kolorze ze strukturą - bardzo przyjemnym w odbiorze i idealnie wpisującym się w loftowe wnętrza. Nowoczesne grzejniki dekoracyjne LOFT to w wielkim skrócie elegancja i niezawodność. Perfekcyjnie sprawdzają się jako element grzewczy w pomieszczeniach loftowych takich jak salon, łazienka, pokój dzienny czy też sypialnia.

LOFT grzejniki dekoracyjne do pokoju lub łazienki

Do głównych zalet grzejników linii LOFT zaliczyć trzeba minimalistyczny design, znakomitą wydajność cieplną pozwalającą zaoszczędzić znaczne ilości energii, długą, pięcioletnią gwarancję oraz komplet wyposażenia wraz z wyczerpującą instrukcją montażu, która jest dołączona do grzejnika.

Polskie grzejniki dekoracyjne LOFT

Grzejniki z kolekcji LOFT pochodzą od Polskiego producenta. Dołożył on wszelkich starań aby wyprodukowane przez niego grzejniki spełniły wysokie wymagania klientów. Aby zapewnić najwyższą jakość produktu grzejniki LOFT poddawane są rygorystycznym badaniom jakości, które gwarantują ich bezproblemowe użytkowanie. Cały proces produkcji grzejników z kolekcji LOFT jest w pełni zgodny z Europejskimi Normami PN-EN 422 oraz wymogami znaku towarowego CE (Certyfikat Europejski).

loft.180
988 Przedmioty

Opis

Rozstaw przyłączy (mm):
50
Moc cieplna (W):
1110
Podłączenie:
dolne / środkowe
Kolor
stalowy szary struktura
Wymiary
1800/450

Specyficzne kody

chat Komentarze (0)