GRZEJNIK łazienkowy dekoracyjny RAMO 1480x530 Czarny Struktura 885W

599,00 zł
Brutto

Grzejnik łazienkowy, drabinkowy - dekoracyjny

MODEL: RAMO 1480/530

KOLOR: CZARNY STRUKTURA

Parametry techniczne grzejnika:

Wysokość (mm): 1480
Szerokość (mm): 530
Rozstaw przyłączy (mm): 500 i 50
Moc cieplna (W): 885
Pojemność wody (L): 7,4
Głębokość grzejnika (mm): 30
Głębokość uchwytów (mm): 30
Podłączenie: dolne/boczne

Grzejnik uniwersalny ( można nim obracać! )

Zestaw zawiera:

  • uchwyty montażowe w kolorze
  • odpowietrznik
  • zaślepki plastikowe służące do transportu

Parametry cieplne i ciśnieniowe:

  • temperatura 75/65/20
  • ciśnienie robocze 0,6 MPa
  • ciśnienie próbne 0,90 MPa

GWARANCJA: 5 LAT!!!

PRODUCENT: POLSKI!!!


Ilość

Grzejnik do łazienki, drabinkowy o wymiarach 1480x530mm i mocy 885W. Grzejnik RAMO w kolorze czarnym ze strukturą posiada 5 lat gwarancji.

Grzejniki łazienkowe RAMO to modele zaprojektowane tak aby połączyć wysoką funkcjonalność z niebanalnym designem. Dzięki doskonałym parametrom grzejniki łazienkowe RAMO zapewniają wysoką wydajność cieplną. Szersze przerwy pomiędzy panelami grzejnika ułatwiają natomiast przewieszenie ręczników lub tekstyliów w celu wysuszenia. Każdy grzejnik z kolekcji RAMO został wykonany ze sprawdzonych materiałów co przekłada się na bardzo dobrą odporność grzejników na uszkodzenia lub obtarcia. Klasyczny, prosty projekt grzejników drabinkowych RAMO sprawia, że znakomicie wpasują się one w wystrój każdej łazienki - zarówno w takiej w nowoczesnym stylu jak i bardziej klasycznej. Kompaktowe rozmiary grzejnika RAMO sprawiają, że jest on doskonałą propozycją w przypadku łazienek o skromniejszym metrażu gdzie liczy się każdy centymetr dostępnej powierzchni.

RAMO grzejnik dekoracyjny do łazienki w kolorze czarnym

Dlaczego warto zakupić grzejniki łazienkowe RAMO? Otóż jeżeli zależy Państwu na estetycznym i eleganckim grzejniku do łazienki, który może pełnić również funkcję dekoracyjną to zakup grzejników RAMO będzie strzałem w dziesiątkę. Oprócz tego grzejniki te oferują doskonałe parametry techniczne, mogą pochwalić się bardzo długa pięcioletnią gwarancją oraz kompletnym wyposażeniem ( wyczerpującą instrukcja montażu oraz niezbędne akcesoria montażowe ).

Polskie grzejniki drabinkowe do łazienki z kolekcji RAMO

Grzejniki dekoracyjne do łazienki RAMO to produkty w całości wykonane w naszym kraju. Aby spełnić wysokie wymagania klientów Polskie grzejniki RAMO poddawane są rygorystycznym testom jakości przez producenta. Cały proces produkcji grzejników linii RAMO jest w pełni zgodny z Europejskimi Normami PN-EN 422 oraz wymogami znaku towarowego CE (Certyfikat Europejski).

Grzejniki elektryczne do łazienki

Warto odnotować, że grzejniki RAMO umożliwiają montaż grzałek elektrycznych. Dzięki temu poza sezonem grzewczym bez problemu będą mogli Państwo korzystać z grzejnika w celu zapewnienia odpowiedniej temperatury w łazience

1480/530.ramo.czarny.str
998 Przedmioty

Opis

Rozstaw przyłączy (mm):
500 i 50
Moc cieplna (W):
885
Podłączenie:
dolne/boczne
Kolor
czarny struktura
Wymiary
1480/530
Model
RAMO
Układ
pionowy
Pojemność wody (L):
7,4

Specyficzne kody

chat Komentarze (0)