BATERIE NATRYSKOWE PRYSZNICOWE

Bateria prysznicowa - niezastąpiony element armatury

Baterie prysznicowe to urządzenia, bez których ciężko wyobrazić sobie prawdziwą łazienkę. To właśnie dzięki nim można skorzystać z przyjemnej i relaksującej kąpieli po ciężkim dniu. Za sprawą baterii prysznicowej bez problemu umyjemy całe ciało.

Baterie prysznicowe i ich budowa

Bateria prysznicowa posiada dość charakterystyczną budowę. Można wyróżnić łatwo dostępny uchwyt, regulator przepływu wody oraz bardzo istotny z punktu praktycznego przełącznik natrysku. W przypadku baterii prysznicowych można również spotkać się z wężem natryskowym oraz rozetą. Co istotne baterie prysznicowe różnią się między sobą też sposobem montażu.

Bateria prysznicowa z deszczownicą

Jeżeli chcesz zamienić domową kabinę prysznicową w prawdziwą strefę relaksu to warto zastanowić się nad wyborem baterii prysznicowej z deszczownicą. Zamontowana na ścianie lub też w podtynkowo pozwoli cieszyć się relaksującymi kąpielami kiedy tylko zapragniesz. Baterie z deszczownicą pozwolą Ci na chwilę przenieść się w zupełnie inne miejsce. Imitujące krople deszczu woda sprawi, że poczujesz się jakbyś stał po środku deszczowego lasu.

Czytaj więcej...

Aktywne filtry

Bateria natryskowa łazienkowa DIAMOND PELOPONEZ

KOLOR CHROM

Dane...

Bateria kuchenna zlewozmywakowa DIAMOND PELOPONEZ

BATERIA TYPU C - KOLOR CHROM

...

Bateria kuchenna zlewozmywakowa DIAMOND PELOPONEZ

BATERIA TYPU C - KOLOR CHROM

...

Bateria natryskowa łazienkowa - TENERYFA

BATERIA - KOLOR CHROM

Dane...