GRZEJNIK łazienkowy dekoracyjny RAMO 680x530 Cappuccino 364W

395,00 zł
Brutto

Grzejnik łazienkowy, drabinkowy - dekoracyjny

MODEL: RAMO 680/530

KOLOR: CAPPUCCINO

Parametry techniczne grzejnika:

Wysokość (mm): 680
Szerokość (mm): 530
Rozstaw przyłączy (mm): 500 i 50
Moc cieplna (W): 364
Pojemność wody (L): 3,8
Głębokość grzejnika (mm): 30
Głębokość uchwytów (mm): 30
Podłączenie: dolne/boczne

Grzejnik uniwersalny ( można nim obracać! )

Zestaw zawiera:

  • uchwyty montażowe w kolorze
  • odpowietrznik
  • zaślepki plastikowe służące do transportu

Parametry cieplne i ciśnieniowe:

  • temperatura 75/65/20
  • ciśnienie robocze 0,6 MPa
  • ciśnienie próbne 0,90 MPa

GWARANCJA: 5 LAT!!!

PRODUCENT: POLSKI!!!


Ilość

Grzejnik do łazienki drabinkowy o wymiarach 680x530mm i mocy 364W. Grzejnik RAMO w kolorze cappuccino posiada 5 lat gwarancji.

Grzejniki łazienkowe RAMO zostały zaprojektowane w taki sposób aby łączyć wysoką funkcjonalność z eleganckim designem. Za sprawą doskonałych parametrów grzejniki łazienkowe RAMO zapewniają wysoką wydajność cieplną i mogą służyć do suszenia ręczników. Modele RAMO wykonane z doskonałej jakości materiałów dzięki czemu grzejniki są odporne na uszkodzenia lub zarysowania. Minimalistyczny projekt grzejników drabinkowych RAMO sprawia, że znakomicie wpasują się one w wystrój łazienki urządzonej w klasycznym jak i też nowoczesnym stylu. Kompaktowe wymiary grzejników RAMO idealnie predestynują je do montażu w łazienkach o nieco skromniejszym metrażu gdzie liczy się każdy centymetr dostępnej powierzchni.

RAMO grzejnik dekoracyjny do łazienki w kolorze cappuccino

Dlaczego warto zakupić grzejniki łazienkowe RAMO? Otóż jeżeli zależy Państwu na estetycznym i eleganckim grzejniku do łazienki, który może pełnić również funkcję dekoracyjną to zakup grzejników RAMO będzie strzałem w dziesiątkę. Oprócz tego grzejniki te oferują doskonałe parametry techniczne, mogą pochwalić się bardzo długa pięcioletnią gwarancją oraz kompletnym wyposażeniem ( wyczerpującą instrukcja montażu oraz niezbędne akcesoria montażowe ).

Polskie grzejniki drabinkowe do łazienki z kolekcji RAMO

Grzejniki dekoracyjne do łazienki RAMO to produkty w całości wykonane w naszym kraju. Aby spełnić wysokie wymagania klientów Polskie grzejniki RAMO poddawane są rygorystycznym testom jakości przez producenta. Cały proces produkcji grzejników linii RAMO jest w pełni zgodny z Europejskimi Normami PN-EN 422 oraz wymogami znaku towarowego CE (Certyfikat Europejski).

Grzejniki elektryczne do łazienki

Warto odnotować, że grzejniki RAMO umożliwiają montaż grzałek elektrycznych. Dzięki temu poza sezonem grzewczym bez problemu będą mogli Państwo korzystać z grzejnika w celu zapewnienia odpowiedniej temperatury w łazience

680/530.ramo.cappuccino
999 Przedmioty

Opis

Rozstaw przyłączy (mm):
500 i 50
Moc cieplna (W):
453
Podłączenie:
dolne/boczne
Kolor
cappuccino
Wymiary
680/530
Model
RAMO
Układ
pionowy
Pojemność wody (L):
3,8

Specyficzne kody

chat Komentarze (0)