Grzejnik dekoracyjny KWADRAT2 73/66 ANTRACYT STRUKTURA 302W

549,00 zł
Brutto

Grzejnik łazienkowy/pokojowy dekoracyjny

KWADRAT2 73/66

KOLOR: ANTRACYT STRUKTURA

Parametry techniczne grzejnika:

Wysokość (mm): 730
Szerokość (mm): 660
Moc cieplna (W): 302
Głębokość grzejnika (mm): 60
Głębokość uchwytów (mm): 30
Podłączenie: dolne środkowe/prawe/lewe 5cm (do wyboru)

Parametry cieplne i ciśnieniowe:

  • temperatura 75/65/20
  • ciśnienie robocze 0,6 MPa
  • ciśnienie próbne 0,90 MPa

Zestaw zawiera:

  • uchwyty montażowe
  • korek
  • odpowietrznik
  • zaślepki plastikowe, które służą do transportu

PRODUCENT: POLSKI!!!

GWARANCJA: 5 LAT!!!

Ilość

Grzejnik dekoracyjny KWADRAT2 730x660mm i mocy 302W. Grzejnik w kolorze ANTRACYT STRUKTURA. Model KWADRAT posiada 5 lat gwarancji.

Grzejnik KWADRAT został stworzony z myślą o wnętrza o surowej formie. Najlepiej sprawdza się w pomieszczeniach o charakterze industrialnym lub eklektycznym. Za sprawą prostej budowy, grzejniki KWADRAT nadają autentycznego charakteru wnętrzom industrialnym zapewniając jednocześnie optymalną moc grzewczą, wysoką jakość oraz komfort użytkowania. Ten konkretny model grzejnika linii KWADRAT dostępny jest w różnej gamie kolorystycznej ze strukturą - bardzo przyjemnym w odbiorze i idealnie wpisującym się w loftowe wnętrza. Nowoczesne grzejniki dekoracyjne KWADRAT to w wielkim skrócie elegancja i niezawodność. Perfekcyjnie sprawdzają się jako element grzewczy w pomieszczeniach loftowych takich jak salon, łazienka, pokój dzienny czy też sypialnia.

KWADRAT grzejniki dekoracyjne do pokoju lub łazienki

Do głównych zalet grzejników linii KWADRAT zaliczyć trzeba minimalistyczny design, znakomitą wydajność cieplną pozwalającą zaoszczędzić znaczne ilości energii, długą, pięcioletnią gwarancję oraz komplet wyposażenia wraz z wyczerpującą instrukcją montażu, która jest dołączona do grzejnika.

Polskie grzejniki dekoracyjne KWADRAT

Grzejniki z kolekcji KWADRAT pochodzą od Polskiego producenta. Dołożył on wszelkich starań aby wyprodukowane przez niego grzejniki spełniły wysokie wymagania klientów. Aby zapewnić najwyższą jakość produktu grzejniki KWADRAT poddawane są rygorystycznym badaniom jakości, które gwarantują ich bezproblemowe użytkowanie. Cały proces produkcji grzejników z kolekcji KWADRAT jest w pełni zgodny z Europejskimi Normami PN-EN 422 oraz wymogami znaku towarowego CE (Certyfikat Europejski).

Grzejniki elektryczne do łazienki

Warto odnotować, że grzejniki KWADRAT umożliwiają montaż grzałek elektrycznych. Dzięki temu poza sezonem grzewczym bez problemu będą mogli Państwo korzystać z grzejnika w celu zapewnienia odpowiedniej temperatury w łaziencekwadrat.2
100 Przedmioty

Opis

Rozstaw przyłączy (mm):
50
Moc cieplna (W):
302
Podłączenie:
dolne/boczne
Kolor
antracyt struktura
Wymiary
730/660
Model
KWADRAT

Specyficzne kody

chat Komentarze (0)