Bateria bidetowa stojąca Diamond PELOPONEZ PE135 Chrom

389,00 zł
Brutto

Bateria bidetowa łazienkowa DIAMOND PELOPONEZ

KOLOR CHROM

Dane techniczne:

Producent: DIAMOND

Seria: linia PELOPONEZ

Nr katalogowy: PE-135.CH

Materiał: mosiądz

Typ: bateria bidetowa

Zastosowanie: łazienka

Sposób montażu: bateria stojąca

Budowa: bateria jednouchwytowa

Wymiary: patrz grafika (wymiary w mm)

Zawartość opakowania:

  • bateria bidetowa stojąca PE-135.CH
  • korek spustowy KLIK-KLAK
  • wężyki podłączeniowe - 2 szt
  • zestaw montażowy
  • kartę gwarancyjną z instrukcją obsługi

KRAJ PRODUKCJI: POLSKA

Ilość

Bateria łazienkowa bidetowa, montowana stojąco. Model Peloponoez PE135 marki Diamond. Bateria dostępna w kolorze chrom. Produkt od polskiego producenta.

Linia baterii bidetowych PELOPONEZ to minimalizm i elegancja. Dokładna kontrola jakości baterii Diamond oraz ich perfekcja wykonania zapewniają trwałość i jakość na długie lata. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej głowicy ceramicznej umożliwiającej płynną regulacją przepływu oraz ekonomicznego perlatora napowietrzającego uzyskano redukcję zużycia wody nawet do 50 %. Na produkty udzielana jest 5-letnia gwarancja (licząc od daty sprzedaży) na bezawaryjną pracę głowicy ceramicznej i korpusu baterii.

Bateria do bidetu od polskiego producenta

DIAMOND to polski producent systemów grzewczych i sanitarnych. Obecny na rynku nieprzerwanie od 1992 roku. Od roku 1996 produkcja własna stała się priorytetem firmy, a pracę dla DIAMOND rozpoczęły fabryki w kilku państwach Europy. Produkty firmy DIAMOND posiadają wszystkie niezbędne atesty, a zakłady i wszystkie dostawy poddawane są procedurom kontroli jakości. Dzięki prowadzonej polityce jakości i ściśle przestrzeganym standardom, firma DIAMOND cieszy się zaufaniem Klientów w Polsce oraz wielu krajach świata.

PE-135.CH
999 Przedmioty

Specyficzne kody

chat Komentarze (0)