GRZEJNIK dekoracyjny OMEGA 160x52 Antracyt Struktura 630W

1 135,00 zł
Brutto

Grzejnik łazienkowy lub pokojowy - dekoracyjny płaski

MODEL: OMEGA 160/52

KOLOR: ANTRACYT STRUKTURA

Parametry techniczne grzejnika:

Wysokość (cm): 160
Szerokość (cm): 52
Rozstaw przyłączy (cm): 5cm
Moc cieplna (W): 630
Pojemność wody (L): 11,1

Głębokość (cm): 3cm(grzejnik) + 3cm(uchwyty)
Podłączenie: dolne/środkowe

Zestaw zawiera:

  • uchwyty montażowe (przyspawane)
  • korek
  • odpowietrznik
  • zaślepki plastikowe, które służą do transportu

Parametry cieplne i ciśnieniowe:

  • temperatura 75/65/20
  • ciśnienie robocze 0,6 MPa
  • ciśnienie próbne 0,90 MPa

PRODUCENT: POLSKI!!!

GWARANCJA: 5 LAT!!!

Ilość

Grzejnik dekoracyjny w układzie pionowym o wymiarach 1600x520mm i mocy 630W. Grzejnik w kolorze antracyt struktura. Model OMEGA posiada 5 lat gwarancji.

Grzejnik OMEGA to model o charakterze dekoracyjnym, który za sprawą uniwersalnej i eleganckiej formy sprawdzi się zarówno w łazience jak i też pokoju. Za sprawą stylowego wyglądu będzie stanowił idealne uzupełnienie aranżacji łazienki urządzonej w nowoczesnym stylu. Ergonomiczny układ profili można dodatkowo wykorzystać w łazience do suszenia ręczników. Grzejniki OMEGA mogą pochwalić się znakomitymi parametrami grzewczymi przez co zapewniają komfort użytkowania. Ten konkretny model grzejnika linii OMEGA dostępny jest w antracytowym kolorze ze strukturą - idealnie wpisze się zatem w charakter aranżacji danego wnętrza. Grzejniki dekoracyjne OMEGA to smukła i funkcjonalna konstrukcja, która sprawia, że grzejniki znakomicie sprawdzą się w mniejszych łazienkach.

OMEGA grzejniki dekoracyjne do pokoju lub łazienki

Wśród zalet grzejników linii OMEGA wspomnieć należy o funkcjonalnym projekcie formy, który można wykorzystać do suszenia odzieży lub ręczników oraz znakomitej wydajności grzewczej pozwalającą ograniczyć ilość zużywanej energii. Nie można zapomnieć o aż pięcioletniej gwarancji oraz kompletnym wyposażeniu wraz z którym dostarczony do klienta jest grzejnik OMEGA.

Polskie grzejniki dekoracyjne OMEGA

Na sam koniec należy zaznaczyć, że grzejniki z kolekcji OMEGA pochodzą od Polskiego producenta. Daje to Państwu gwarancję wysokiej jakości wykonania i niezawodności. Producent dołożył wszelkich starań aby każdy grzejnik, który trafia do klienta był synonimem najwyższej jakości. Dlatego też grzejniki OMEGA poddawane są rygorystycznym badaniom jakości, które gwarantują ich bezproblemowe użytkowanie. Cały proces produkcji grzejników z kolekcji OMEGA jest w pełni zgodny z Europejskimi Normami PN-EN 422 oraz wymogami znaku towarowego CE (Certyfikat Europejski).

omega.160
99 Przedmioty

Opis

Rozstaw przyłączy (mm):
500 i 50
Moc cieplna (W):
630
Kolor
antracyt struktura
Wymiary
1600/520
Model
OMEGA
Układ
pionowy
Pojemność wody (L):
11,1

Specyficzne kody

chat Komentarze (0)