GRZEJNIK dekoracyjny OMEGA 52x160 Cappuccino Struktura 630W POZIOMY

1 155,00 zł
Brutto

Grzejnik łazienkowy lub pokojowy - dekoracyjny płaski

MODEL: OMEGA 52/160 - POZIOMY

KOLOR: CAPPUCCINO STRUKTURA

Parametry techniczne grzejnika:

Wysokość (cm): 52
Szerokość (cm): 160
Rozstaw przyłączy (cm): 5cm
Moc cieplna (W): 630
Pojemność wody (L): 11,1

Głębokość (cm): 3cm(grzejnik) + 3cm(uchwyty)
Podłączenie: dolne lewe/ dolne prawe

Układ: POZIOMY

Zestaw zawiera:

  • uchwyty montażowe (przyspawane)
  • korek
  • odpowietrznik
  • zaślepki plastikowe, które służą do transportu

Parametry cieplne i ciśnieniowe:

  • temperatura 75/65/20
  • ciśnienie robocze 0,6 MPa
  • ciśnienie próbne 0,90 MPa

PRODUCENT: POLSKI!!!

GWARANCJA: 5 LAT!!!

Ilość

Grzejnik dekoracyjny w układzie POZIOMYM o wymiarach 520x1600mm i mocy 630W. Grzejnik w kolorze CAPPUCCINO struktura. Model OMEGA posiada 5 lat gwarancji.

Grzejnik OMEGA to model o charakterze dekoracyjnym, który za sprawą uniwersalnej i eleganckiej formy sprawdzi się zarówno w łazience jak i też pokoju. Za sprawą stylowego wyglądu będzie stanowił idealne uzupełnienie aranżacji łazienki urządzonej w nowoczesnym stylu. Ergonomiczny układ profili można dodatkowo wykorzystać w łazience do suszenia ręczników. Grzejniki OMEGA mogą pochwalić się znakomitymi parametrami grzewczymi przez co zapewniają komfort użytkowania. Ten konkretny model grzejnika linii OMEGA dostępny jest w białym, matowym kolorze - idealnie wpisze się zatem w charakter aranżacji danego wnętrza. Grzejniki dekoracyjne OMEGA to smukła i funkcjonalna konstrukcja, która sprawia, że grzejniki znakomicie sprawdzą się w mniejszych łazienkach.

OMEGA grzejniki dekoracyjne do pokoju lub łazienki

Wśród zalet grzejników linii OMEGA wspomnieć należy o funkcjonalnym projekcie formy, który można wykorzystać do suszenia odzieży lub ręczników oraz znakomitej wydajności grzewczej pozwalającą ograniczyć ilość zużywanej energii. Nie można zapomnieć o aż pięcioletniej gwarancji oraz kompletnym wyposażeniu wraz z którym dostarczony do klienta jest grzejnik OMEGA.

Polskie grzejniki dekoracyjne OMEGA

Na sam koniec należy zaznaczyć, że grzejniki z kolekcji OMEGA pochodzą od Polskiego producenta. Daje to Państwu gwarancję wysokiej jakości wykonania i niezawodności. Producent dołożył wszelkich starań aby każdy grzejnik, który trafia do klienta był synonimem najwyższej jakości. Dlatego też grzejniki OMEGA poddawane są rygorystycznym badaniom jakości, które gwarantują ich bezproblemowe użytkowanie. Cały proces produkcji grzejników z kolekcji OMEGA jest w pełni zgodny z Europejskimi Normami PN-EN 422 oraz wymogami znaku towarowego CE (Certyfikat Europejski).

omega.160
100 Przedmioty

Opis

Rozstaw przyłączy (mm):
50
Moc cieplna (W):
630
Podłączenie:
dolne lewe/dolne prawe
Kolor
cappuccino
Wymiary
520/1600
Model
OMEGA
Układ
poziomy
Pojemność wody (L):
11,1

Specyficzne kody

chat Komentarze (0)