GRZEJNIK dekoracyjny OMEGA 140x52 Czarny Struktura 610W

949,00 zł
Brutto

Grzejnik łazienkowy lub pokojowy - dekoracyjny płaski

MODEL: OMEGA 140/52

KOLOR: CZARNY STRUKTURA

Parametry techniczne grzejnika:

Wysokość (cm): 140
Szerokość (cm): 52
Rozstaw przyłączy (cm): 5
Moc cieplna (W): 610
Pojemność wody (L): 8,8

Głębokość (mm): 30 (sam grzejnik) + 30 (uchwyty)
Podłączenie: dolne prawe/lewe; krzyżowe
Malowanie: proszkowe
Materiał: stal

Podłączenie:
dolne 5cm po lewej/5cm po prawej; 50 cm po bokach

Zestaw zawiera:

  • uchwyty montażowe (przyspawane)
  • korek
  • odpowietrznik
  • zaślepki plastikowe, które służą do transportu

Parametry cieplne i ciśnieniowe:

  • temperatura 75/65/20
  • ciśnienie robocze 0,6 MPa
  • ciśnienie próbne 0,90 MPa

PRODUCENT: POLSKI!!!

GWARANCJA: 5 LAT!!!

Ilość

Grzejnik dekoracyjny w układzie pionowym o wymiarach 1400x520mm i mocy 610W. Grzejnik w kolorze czarnym struktura. Model OMEGA posiada 5 lat gwarancji.

Grzejnik OMEGA to model o charakterze dekoracyjnym, który za sprawą uniwersalnej i eleganckiej formy sprawdzi się zarówno w łazience jak i też pokoju. Za sprawą stylowego wyglądu będzie stanowił idealne uzupełnienie aranżacji łazienki urządzonej w nowoczesnym stylu. Ergonomiczny układ profili można dodatkowo wykorzystać w łazience do suszenia ręczników. Grzejniki OMEGA mogą pochwalić się znakomitymi parametrami grzewczymi przez co zapewniają komfort użytkowania. Ten konkretny model grzejnika linii OMEGA dostępny jest w czarnym kolorze ze strukturą - idealnie wpisze się zatem w charakter aranżacji danego wnętrza. Grzejniki dekoracyjne OMEGA to smukła i funkcjonalna konstrukcja, która sprawia, że grzejniki znakomicie sprawdzą się w mniejszych łazienkach.

OMEGA grzejniki dekoracyjne do pokoju lub łazienki

Wśród zalet grzejników linii OMEGA wspomnieć należy o funkcjonalnym projekcie formy, który można wykorzystać do suszenia odzieży lub ręczników oraz znakomitej wydajności grzewczej pozwalającą ograniczyć ilość zużywanej energii. Nie można zapomnieć o aż pięcioletniej gwarancji oraz kompletnym wyposażeniu wraz z którym dostarczony do klienta jest grzejnik OMEGA.

Polskie grzejniki dekoracyjne OMEGA

Na sam koniec należy zaznaczyć, że grzejniki z kolekcji OMEGA pochodzą od Polskiego producenta. Daje to Państwu gwarancję wysokiej jakości wykonania i niezawodności. Producent dołożył wszelkich starań aby każdy grzejnik, który trafia do klienta był synonimem najwyższej jakości. Dlatego też grzejniki OMEGA poddawane są rygorystycznym badaniom jakości, które gwarantują ich bezproblemowe użytkowanie. Cały proces produkcji grzejników z kolekcji OMEGA jest w pełni zgodny z Europejskimi Normami PN-EN 422 oraz wymogami znaku towarowego CE (Certyfikat Europejski).

omega.140
47 Przedmioty

Opis

Rozstaw przyłączy (mm):
50
Moc cieplna (W):
610
Podłączenie:
dolne / środkowe
Kolor
czarny struktura
Wymiary
1400/520
Model
OMEGA
Układ
pionowy
Pojemność wody (L):
8,8

Specyficzne kody

chat Komentarze (0)