GRZEJNIK łazienkowy drabinkowy KWADRO PLUS 970x530 Biały Połysk 448W

345,00 zł
Brutto

Grzejnik łazienkowy, drabinkowy - dekoracyjny

MODEL: KWADRO PLUS 970/530 

KOLOR: BIAŁY POŁYSK

Parametry techniczne grzejnika:

Wysokość (mm): 970

Szerokość (mm): 530

Rozstaw przyłączy (mm): 500

Moc cieplna (W): 448

Głębokość grzejnika (mm): 60

Głębokość uchwytów (mm): 30

Podłączenie: dolne/boczne

Grzejnik uniwersalny ( można nim obracać! )

Zestaw zawiera:

  • uchwyty montażowe w kolorze
  • odpowietrznik
  • zaślepki plastikowe służące do transportu

Parametry cieplne i ciśnieniowe:

  • temperatura 75/65/20
  • ciśnienie robocze 0,6 MPa
  • ciśnienie próbne 0,90 MPa

PRODUCENT: POLSKI!!!

GWARANCJA: 5 LAT!!!

Ilość

Grzejnik do łazienki, drabinkowy o wymiarach 970x530mm i mocy 448W. Grzejnik KWADRO PLUS w kolorze BIAŁY POŁYSK, posiada 5 lat gwarancji.

Wielu klientów poszukuje dużych grzejników do łazienki. Szeroka paleta wymiarów w jakich dostępne są grzejniki KWADRO PLUS sprawia, że idealnie nadają się one do montażu w obszernych łazienkach lub gdy zachodzi potrzeba dobrania grzejnika o dużej mocy. Wybór grzejnika z zapasem mocy jest szczególnie istotny jeżeli planujemy wykorzystać grzejnik drabinkowy w łazience do suszenia ręczników. Grzejniki łazienkowe KWADRO PLUS przy odpowiednio dobranych parametrach zapewniają wysoką wydajność cieplną w każdej łazience. Prosta konstrukcja grzejnika posiada charakterystyczne, szersze przerwy pomiędzy panelami co dodatkowo ułatwia przewieszenie ręczników lub tekstyliów w celu wysuszenia. Warto nadmienić, iż grzejniki z kolekcji KWADRO PLUS zostały wykonane ze sprawdzonych, trwałych materiałów co przekłada się na bardzo dobrą odporność grzejników na uszkodzenia lub zarysowania. Klasyczny, prosty projekt grzejników drabinkowych KWADRO PLUS pozwala na ich montaż w łazience niezależnie od charakteru jej wystroju. KWADRO PLUS będzie prezentował się znakomicie zarówno w łazience urządzonej w nowoczesnym stylu jak i takiej w stylu retro. Uniwersalna kolorystyka grzejnika dopełnia efekt kompozycyjny w łazience akcentując jej sterylność oraz czystość.

KWADRO PLUS grzejnik dekoracyjny do łazienki w kolorze białym

Dlaczego warto zakupić grzejniki łazienkowe KWADRO PLUS? Otóż jeżeli zależy Państwu na estetycznym i eleganckim grzejniku do dużej łazienki, który może pełnić również funkcję dekoracyjną to zakup grzejników KWADRO PLUS będzie bardzo rozsądnym wyborem. Znakomite parametry techniczne i duża moc jaką mogą pochwalić się grzejniki KWADRO PLUS to jednak nie wszystko. Istotna jest również bardzo długa bo aż pięcioletnia gwarancja oraz kompleksowe wyposażenie z jaką dostarczany jest produkt.

Polskie grzejniki drabinkowe do łazienki z kolekcji KWADRO PLUS

Grzejniki dekoracyjne do łazienki KWADRO PLUS to produkty w całości wykonane w naszym kraju. Aby spełnić wysokie wymagania klientów Polskie grzejniki KWADRO PLUS poddawane są rygorystycznym testom jakości przez producenta. Cały proces produkcji grzejników linii KWADRO PLUS jest w pełni zgodny z Europejskimi Normami PN-EN 422 oraz wymogami znaku towarowego CE (Certyfikat Europejski).

Grzejniki elektryczne do łazienki

Warto odnotować, że grzejniki KWADRO PLUS umożliwiają montaż grzałek elektrycznych. Dzięki temu poza sezonem grzewczym bez problemu będą mogli Państwo korzystać z grzejnika w celu zapewnienia odpowiedniej temperatury w łazience

kwadro.PLUS.17/50
98 Przedmioty

Opis

Rozstaw przyłączy (mm):
500
Moc cieplna (W):
448
Kolor
biały połysk
Wymiary
970/530
Model
KWADRO PLUS

Specyficzne kody

chat Komentarze (0)