Grzejnik łazienkowy dekoracyjny ALATUS DUBLON 1020x53 480W Czarny Struktura

933,00 zł
Brutto

Grzejnik łazienkowy asymetryczny - dekoracyjny

ALATUS DUBLON 1020/53 CZARNY STRUKTURA

Parametry techniczne grzejnika:

 • Wysokość (mm): 1020
 • Szerokość (mm): 530
 • Rozstaw przyłączy (mm): 500
 • Moc cieplna (W): 480
 • Głębokość (mm): 93-103
 • Podłączenie: dolne/środkowe

Zestaw zawiera:

 • uchwyty montażowe w kolorze
 • odpowietrznik
 • zaślepki plastikowe służące do transportu

Parametry cieplne i ciśnieniowe:

 • temperatura 75/65/20
 • ciśnienie robocze 0,6 MPa
 • ciśnienie próbne 0,90 MPa

PRODUCENT: POLSKI

GWARANCJA: 5 LAT

Ilość

Grzejnik do łazienki asymetryczny o wymiarach 1020x530mm i mocy 480W. Grzejnik ALATUS DUBLON w kolorze czarnym ze strukturą posiada 5 lat gwarancji.

Dla klientów szukających niecodziennych rozwiązań powstała kolekcja grzejników łazienkowych ALATUS DUBLON. Tym co od razu rzuca się w oczy to asymetryczna konstrukcja grzejników nadająca urządzeniom unikalnego i nowoczesnego charakteru. Znakomicie wpisująca się w obecne tredny dotyczące grzejników dekoracyjnych. Asymetryczny kształt wykorzystujący płaskie profile poprzeczne ułożone w charakterystyczny sposób to jednak nie tylko zabieg dekoracyjny ale również funkcjonalny. Za sprawą tego rodzaju projektu grzejniki łazienkowe asymetryczne ALATUS DUBLON znacząco ułatwiają zawieszenie ręczników lub odzieży do suszenia. Asymetryczna konstrukcja to również znacznie większe możliwości montażowe. Grzejniki ALATUS DUBLON można bowiem zamontować kolektorem zarówno po lewej jak i też prawej stronie. Dodając do tego znakomitą jakość materiałów użytych do produkcji grzejników łazienkowych otrzymujemy produkt najwyższej klasy, który będzie uświetniał wnętrze nie jednej eleganckiej łazienki. Nie można pominąć również uniwersalnej kolorystyki grzejników ALATUS DUBLON - w każdej łazience będą prezentować się fantastycznie.

ALATUS DUBLON grzejnik dekoracyjny do łazienki w kolorze czarnym ze strukturą

Dlaczego warto zakupić grzejniki łazienkowe ALATUS DUBLON? Na pewno ze względu na ich niebanalny, asymetryczny kształt, który sprawia, że będą one odpowiednim wyborem zarówno do małych jak i też dużych łazienek. Za wyborem modeli ALATUS DUBLON przemawia również duża funkcjonalność. Bez problemu wykorzystają Państwo grzejniki jako miejsce do suszenia ręczników lub odzieży. Niezdecydowanych powinien przekonać również fakt, że grzejniki te posiadają doskonałe parametry techniczne i duża moc. Ostateczny argument za wyborem grzejników łazienkowych ALATUS DUBLON to długa bo aż pięcioletnia gwarancja oraz kompleksowe wyposażenie z jakim dostarczany jest grzejnik do klienta.

Polskie grzejniki do łazienki z kolekcji ALATUS DUBLON

Grzejniki dekoracyjne do łazienki ALATUS DUBLON to produkty w całości wykonane w naszym kraju. Aby spełnić wysokie wymagania klientów Polskie grzejniki ALATUS DUBLON poddawane są rygorystycznym testom jakości przez producenta. Warto nadmienić, że cały proces produkcji grzejników z kolekcji ALATUS DUBLON jest w pełni zgodny z Europejskimi Normami PN-EN 422 oraz wymogami znaku towarowego CE (Certyfikat Europejski).

Grzejniki elektryczne do łazienki

Warto odnotować, że grzejniki ALATUS DUBLON umożliwiają montaż grzałek elektrycznych. Dzięki temu poza sezonem grzewczym bez problemu będą mogli Państwo korzystać z grzejnika w celu zapewnienia odpowiedniej temperatury w łazience

dublon.53/102.cz.mat
20 Przedmioty

Opis

Rozstaw przyłączy (mm):
500
Moc cieplna (W):
480
Kolor
czarny struktura
Wymiary
1020x53
Model
DUBLON

Specyficzne kody

chat Komentarze (0)