GRZEJNIK łazienkowy MODERN 142/54 Czarny Mat Struktura 698W

689,00 zł
Brutto

Grzejnik łazienkowy, drabinkowy - dekoracyjny

MODERN 1420/540

KOLOR: CZARNY STRUKTURA

Parametry techniczne grzejnika:

Wysokość (mm): 1420
Szerokość (mm): 540
Rozstaw przyłączy (mm): 500
Moc cieplna (W): 698
Głębokość grzejnika (mm): 90
Pojemność wody (L): 5,2
Podłączenie: dolne/boczne

Grzejnik uniwersalny ( można nim obracać! )

Zestaw zawiera:

  • uchwyty montażowe w kolorze
  • odpowietrznik
  • zaślepki plastikowe służące do transportu

Parametry cieplne i ciśnieniowe:

  • temperatura 75/65/20
  • ciśnienie robocze 0,6 MPa
  • ciśnienie próbne 0,90 MPa

GWARANCJA: 5 LAT!!!

PRODUKT POLSKI!!!

Ilość

Grzejnik do łazienki, drabinkowy o wymiarach 1420x540mm i mocy 698W. Grzejnik MODERN w kolorze czarnym, ze strukturą posiada 5 lat gwarancji.

Wielu klientów poszukuje dużych grzejników do łazienki. Szeroka paleta wymiarów w jakich dostępne są grzejniki MODERN sprawia, że idealnie nadają się one do montażu w obszernych łazienkach lub gdy zachodzi potrzeba dobrania grzejnika o dużej mocy. Wybór grzejnika z zapasem mocy jest szczególnie istotny jeżeli planujemy wykorzystać grzejnik drabinkowy w łazience do suszenia ręczników. Grzejniki łazienkowe MODERN przy odpowiednio dobranych parametrach zapewniają wysoką wydajność cieplną w każdej łazience. Prosta konstrukcja grzejnika posiada charakterystyczne, szersze przerwy pomiędzy panelami co dodatkowo ułatwia przewieszenie ręczników lub tekstyliów w celu wysuszenia. Warto nadmienić, iż grzejniki z kolekcji MODERN zostały wykonane ze sprawdzonych, trwałych materiałów co przekłada się na bardzo dobrą odporność grzejników na uszkodzenia lub zarysowania. Klasyczny, prosty projekt grzejników drabinkowych MODERN pozwala na ich montaż w łazience niezależnie od charakteru jej wystroju. MODERN będzie prezentował się znakomicie zarówno w łazience urządzonej w nowoczesnym stylu jak i takiej w stylu retro. Uniwersalna kolorystyka grzejnika dopełnia efekt kompozycyjny w łazience akcentując jej sterylność oraz czystość.

MODERN grzejnik dekoracyjny do łazienki w kolorze czarnym ze strukturą

Dlaczego warto zakupić grzejniki łazienkowe MODERN? Otóż jeżeli zależy Państwu na estetycznym i eleganckim grzejniku do dużej łazienki, który może pełnić również funkcję dekoracyjną to zakup grzejników MODERN będzie bardzo rozsądnym wyborem. Znakomite parametry techniczne i duża moc jaką mogą pochwalić się grzejniki MODERN to jednak nie wszystko. Istotna jest również bardzo długa bo aż pięcioletnia gwarancja oraz kompleksowe wyposażenie z jaką dostarczany jest produkt.

Polskie grzejniki drabinkowe do łazienki z kolekcji MODERN

Grzejniki dekoracyjne do łazienki MODERN to produkty w całości wykonane w naszym kraju. Aby spełnić wysokie wymagania klientów Polskie grzejniki MODERN poddawane są rygorystycznym testom jakości przez producenta. Cały proces produkcji grzejników linii MODERN jest w pełni zgodny z Europejskimi Normami PN-EN 422 oraz wymogami znaku towarowego CE (Certyfikat Europejski).

Grzejniki elektryczne do łazienki

Warto odnotować, że grzejniki MODERN umożliwiają montaż grzałek elektrycznych. Dzięki temu poza sezonem grzewczym bez problemu będą mogli Państwo korzystać z grzejnika w celu zapewnienia odpowiedniej temperatury w łazience

1420/540.modern
1000 Przedmioty

Opis

Rozstaw przyłączy (mm):
500
Moc cieplna (W):
698
Podłączenie:
dolne/boczne
Kolor
czarny struktura
Wymiary
1420/540

Specyficzne kody

chat Komentarze (0)