POMPA OBIEGOWA c.o. ePCO 25/40-70Z 180 LFP

433,00 zł
Brutto

POMPA OBIEGOWA
c.o. ePCO 25/40-70Z 180 LFP

Dane Techniczne:

Pobór Mocy Silnika (P1): 45 W

Prąd Znamionowy: 0.32 A

Podłączenie Elektryczne: Zaciski

Stopień Ochrony (IP): IP44

Klasa Izolacji wg IEC: H

Sterownik Obrotów Silnika: Wbudowany

Sposób Regulacji Prędkości Obrotowej: Bezstopniowo

Długość Wbudowania: 180 mm

Wskaźnik Efektywności Energetycznej (EEI): 0.2

Ilość

Pompa obiegowa c.o. ePCO 25/40-70Z 180 LFP

Pompa obiegowa firmy LESZNO ePCO Z 25/40 - 180 mm sterowana elektrycznie to nowoczesne urządzenie przeznaczone do efektywnego przetłaczania wody czystej w różnorodnych zastosowaniach, takich jak instalacje centralnego ogrzewania, przemysłowe systemy cieplne oraz instalacje wentylacyjne.
Zapewnia niezawodną i energooszczędną pracę, spełniając wysokie standardy wydajności i jakości.

Pompa obiegowa ePCO Z 25/40 - 180 mm to idealne rozwiązanie do przetłaczania cieczy nieagresywnych, niewybuchowych o niskiej lepkości kinematycznej do 10°C. Może być używana zarówno w instalacjach centralnego ogrzewania, jak i w przemyśle, gdzie wymagane jest precyzyjne pompowanie cieczy.

Jest wyposażona w zaawansowany sterownik obrotów silnika co umożliwia bezstopniową regulację prędkości obrotowej- a zatem pozwala na precyzyjne dostosowanie wydajności pompy do wymagań konkretnego systemu, co przekłada się na oszczędność energii i optymalne wykorzystanie zasobów.

LFP, POLSKI PRODUCENT!!!

LFP, czyli Leszczyńska Fabryka Pomp, jest jednym z najbardziej cenionych producentów pomp obiegowych i cyrkulacyjnych w Europie.
Leszczyńska Fabryka Pomp dostarcza pompy cyrkulacyjne i obiegowe na potrzeby domu oraz przemysłu.
Niezależnie od tego, czy potrzebujesz pompy do małej instalacji C.O. i CWU, czy do zbudowania zaawansowanego systemu dystrybucji nośnika ciepła, na pewno znajdziesz odpowiednie modele w ofercie polskiego producenta.

A067-025-070-05
100 Przedmioty

Specyficzne kody

chat Komentarze (0)