Grzejnik dekoracyjny KWADRAT4 128/66 BIAŁY MAT STRUKTURA 582W

829,00 zł
Brutto

Grzejnik łazienkowy/pokojowy dekoracyjny

KWADRAT4 128/66

KOLOR: BIAŁY MAT STRUKTURA

Parametry techniczne grzejnika:

Wysokość (mm): 1280
Szerokość (mm): 660
Moc cieplna (W): 582
Głębokość grzejnika (mm): 60
Głębokość uchwytów (mm): 30
Podłączenie: dolne środkowe

Możliwość wykonania przyłącza po prawej/lewej stronie od dołu pod INDYWIDUALNE zamówienie klienta.

Parametry cieplne i ciśnieniowe:

  • temperatura 75/65/20
  • ciśnienie robocze 0,6 MPa
  • ciśnienie próbne 0,90 MPa

Zestaw zawiera:

  • uchwyty montażowe
  • korek
  • odpowietrznik
  • zaślepki plastikowe, które służą do transportu

PRODUCENT: POLSKI!!!

GWARANCJA: 5 LAT!!!

Ilość

Grzejnik dekoracyjny KWADRAT4 1280x660mm i mocy 582W. Grzejnik w kolorze BIAŁY MAT STRUKTURA. Model KWADRAT posiada 5 lat gwarancji.

Grzejnik KWADRAT4 został stworzony z myślą o wnętrza o surowej formie. Najlepiej sprawdza się w pomieszczeniach o charakterze industrialnym lub eklektycznym. Za sprawą prostej budowy, grzejniki KWADRAT4 nadają autentycznego charakteru w każdym wnętrzu zapewniając jednocześnie optymalną moc grzewczą, wysoką jakość oraz komfort użytkowania. Ten konkretny model grzejnika linii KWADRAT4 dostępny jest w różnej gamie kolorystycznej. Nowoczesne grzejniki dekoracyjne KWADRAT4 to w wielkim skrócie elegancja i niezawodność. Perfekcyjnie sprawdzają się jako element grzewczy oraz dekoracyjny w pomieszczeniach takich jak salon, łazienka, pokój dzienny czy też sypialnia.

KWADRAT grzejniki dekoracyjne do pokoju lub łazienki

Do głównych zalet grzejników linii KWADRAT zaliczyć trzeba minimalistyczny design, znakomitą wydajność cieplną pozwalającą zaoszczędzić znaczne ilości energii, długą, pięcioletnią gwarancję oraz komplet wyposażenia wraz z wyczerpującą instrukcją montażu, która jest dołączona do grzejnika.

Polskie grzejniki dekoracyjne KWADRAT

Grzejniki z kolekcji KWADRAT pochodzą od Polskiego producenta! Dołożył on wszelkich starań aby wyprodukowane przez niego grzejniki spełniły wysokie wymagania klientów. Aby zapewnić najwyższą jakość produktu grzejniki KWADRAT poddawane są rygorystycznym badaniom jakości, które gwarantują ich bezproblemowe użytkowanie. Cały proces produkcji grzejników z kolekcji KWADRAT jest w pełni zgodny z Europejskimi Normami PN-EN 422 oraz wymogami znaku towarowego CE (Certyfikat Europejski).

Grzejniki elektryczne do łazienki

Warto wspomnieć, że grzejniki KWADRAT umożliwiają montaż grzałek elektrycznych. Dzięki temu poza sezonem grzewczym bez problemu będą mogli Państwo korzystać z grzejnika w celu zapewnienia odpowiedniej temperatury w łazience.kwadrat.4
99 Przedmioty

Opis

Rozstaw przyłączy (mm):
50
Moc cieplna (W):
582
Podłączenie:
dolne/środkowe
Kolor
biały mat
Wymiary
1280/660
Model
KWADRAT

Specyficzne kody

chat Komentarze (0)